Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Каменица
440 €
860.57 лв.

(8.46 €, 16.55 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 9:04 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 19 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
4-ти от 5

Описание на имота:

ЗА ПЪРВИ НАЕМАТЕЛ до ВСИ район Каменица, в нова кооперация с ПАРКОМЯСТО!

Жилището се състои дневна и спалня с голяма тераса с южно изложение, напълно обзаведено и оборудвано!

За контакт:
0889588889

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ДИМЕТРА
0889588889
ДИМЕТРА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
dimetra.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. 'Иван Вазов' 61 Б
http://dimetra.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Каменица
Обява: 2c177925709594150

440 €
860.57 лв.
(8.46 €, 16.55 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, Каменица

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти