Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел
ул. 692
570 €
1 114.82 лв.

(8.77 €, 17.15 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:56 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 212 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция Некст-РЕ предлага под наем луксозно обзаведен 2-стаен апартамент, разположен на 2ри етаж в нова тухлена сграда. Намира се на ул. 692 в непосредствена близост до НБУ и Метростанция 'Мизия'. Състои от входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и голям балкон Апартаментът е тих и с южно изложение. Предлага се напълно обзаведен във вида от снимките. Кухненският бокс е оборудван с - хладилник, готварска печка със стъклокерамични котлони, абсорбатор. Отоплява се на газ, разполага и с климатици в двете стаи. Топла вода с бойлер. Към имотът може да се наеме отделно и подземно паркомясто. Агенцията работи с колеги. За повече информация и оглед: Панайот Панайотов 0888940002
За контакт:
0888940002
Брокер:
Панайот Панайотов
0888940002
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НЕКСТ-РЕ ЕООД
02/8667843
НЕКСТ-РЕ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
next_re.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, жк. Лозенец, ул. Яворец 11
http://www.nextre.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Овча купел
ул. 692
Обява: 2c177920260263822

570 €
1 114.82 лв.
История на цената
(8.77 €, 17.15 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Овча купел, ул. 692

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Овча купел Наеми на Двустайни апартаменти