Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
749 €
1 464.92 лв.

(11.89 €, 23.25 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:35 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 62 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
2-ри от 5

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Реа Хоум представя чисто нов двустаен апартамент в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се квартали на София кв. Малинова долина.

Имотът се намира на отлична локация, в непосредствена близост до магазин Фантастико, с бърз достъп до бул. Симеоновско шосе, Околовръстен път, Студентски град и бъдеща метростанция.

Апартаментът е светъл, функционален и обзаведен с внимание към детайла. Разполага с просторна дневна с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалетна и тераса. Сградата е ново строителство с отлично поддържани общи части и контролиран достъп.

Има възможност за наемане на подземен гараж - 150 евро.

За повече информация и огледи се обадете на 0879 588 491
За контакт:
0879588491
Брокер:
Тихомир Бранков
0879588491
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕА ХОУМ
0879588491
РЕА ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
reahome.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София, кв. Студентски град, ул. Акад.Стефан Младенов
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 2c177919055539326

749 €
1 464.92 лв.
История на цената
(11.89 €, 23.25 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Малинова долина Наеми на Двустайни апартаменти