Дава под Наем 2-СТАЕН
град Кърджали, Възрожденци
230 €
449.84 лв.

(3.54 €, 6.92 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:13 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 37 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
4-ти от 7

Описание на имота:

Дава под наем апартамент, старо строителство - панел, в централната част на квартал Възрожденци. Жилището е с площ 65 кв.м. и се състои от коридор, хол, спалня, кухня и баня с тоалетна. Апартамента е топъл и слънчев, в много добро състояние, обзаведен, готов за нанасяне, отоплението е с локално парно с камина. Жилището е разположено на четвърти етаж, не е последен, в сградата има работещ асансьор. Имота е на централно и удобно място, в близост има магазини, детска площадка и спирка.
Особености
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0895883381
Брокер:
Ясен Джанев
0895883381
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТБС БГПРОПЪРТИС
0896801540
ТБС БГПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
tbsbgproperties.imot.bg
Адрес:
област Кърджали, гр. Кърджали, гр.Кърджали, търговски комплекс 'Орфей' ет.2 офис 5
http://www.imotikardjali.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Кърджали, Възрожденци
Обява: 2c177917840825153

230 €
449.84 лв.
История на цената
(3.54 €, 6.92 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Кърджали, Възрожденци

Виж още наеми от Кърджали или още Двустайни Апартаменти в Кърджали

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Кърджали Наеми в Възрожденци Наеми на Двустайни апартаменти