Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
ТЦ Гранд
440 €
860.57 лв.

(6.77 €, 13.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:57 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 6

Описание на имота:

Оферта 69509: ДВУСТАЕН ОБЗАВЕДЕН АПАРТАМЕНТ ПОД НАЕМ ДО ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР ГРАНД
Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на отлична локация в близост до Търговски център Гранд.
Жилището е светло, функционално и готово за нанасяне.

Отлична локация
В близост до магазини, спирки, заведения и централна градска част
Подходящ за работещ човек, двойка или студенти

Апартаментът предлага комфорт и удобство в един от най-предпочитаните райони на града.
За повече информация и оглед свържете се с нас.
ВИЖТЕ ОЩЕ ИЗГОДНИ ОФЕРТИ НА https://www.kondorimoti.com/ С ЕЖЕДНЕВНА АКТУАЛИЗАЦИЯ!
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0893310100

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Женя Цанкова
0893310100
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0897 777 032 , 0893 554 200;
КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
kondor.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул.Петко Д.Петков 23,ет.4 /до ТЦ Гранд/
http://www.kondorimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
ТЦ Гранд
Обява: 2c177917747506123

440 €
860.57 лв.
История на цената
(6.77 €, 13.24 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, ТЦ Гранд

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти