Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
450 €
880.12 лв.

(5.77 €, 11.29 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 16:36 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 26 пъти.
Площ:
78 m2

Описание на имота:

Имот 27610
🔐 Rio Prime Estates, ви предлагаме светло и практично жилище под наем в кв. Тракия.
🔝 Разположен е в новопостроена сграда.
✅ Състои се от:
▪ входно антре,
▪ голяма всекидневна и кухня с обзавеждане по поръчка и висок клас електроуреди,
▪ спалня,
▪ баня с тоалетна,
▪ просторен балкон.
✅ Подовата настилка е от ламиниран паркет и гранитогрес.
🎯 В близост се намират училища, детски градини, банки, търговски обекти, аптеки, магазини, поликлиника, поща, община, спирки на градски транспорт.

📞 За повече информация и огледи се свържете с нас на посочения телефонен номер!
💬 Може да пишете и на Viber / WhatsApp
Особености
Обзаведен
Асансьор
Лукс
Климатик
За контакт:
0895071515
Агенция:
РИО ИМОТИ
0890106105
РИО ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
bestrioteam.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Мария Луиза 25А, ет3. офис 7
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 2c177911139605042

450 €
880.12 лв.
(5.77 €, 11.29 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Тракия Наеми на Двустайни апартаменти