Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Бъкстон
ул. Пирин
1 100 €
2 151.41 лв.

(17.19 €, 33.62 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:16 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 58 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Отдава се под наем ЧИСТО НОВ ЛУКСОЗНО ОБЗАВЕДЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ!
Жилището е завършено по интериорен проект и е с най-висок клас електроуреди.

Състои се от:
- Дневна с трапезария и кухненски бокс /23 кв.м./ и тераса;
- Спалня;
- Баня с тоалетна;
- мокро помещение с пералня, сушилня и ел. бойлер /в случай че има спиране на топла вода от ТЕЦ/;

Жилището се намира в нова сграда в кв. Бъкстон CASA ARIA. Такса поддръжка - 18-20 евро на месец. Адрес: ул. Пирин 16.

Към жилището може да се наеме:
- гараж - 180 евро

ИМОТА ЩЕ БЪДЕ ГОТОВ ЗА ОГЛЕДИ И НАЕМАНЕ ОТ 01.06.2026 г.

За повече информация: 0895 00 23 00 и 0889 117 227;
За контакт:
0895002300
Инвеститор:
РИЪЛТИ КЕЪР
0895002300
В imot.bg от 2026 г.
realty_care.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Пирин 16
http://www.realty-care.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Бъкстон
ул. Пирин
Обява: 2c177909936179366

1 100 €
2 151.41 лв.
(17.19 €, 33.62 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Бъкстон, ул. Пирин

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Бъкстон Наеми на Двустайни апартаменти