Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Левски 1
650 €
1 271.29 лв.

(12.26 €, 23.98 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:43 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
53 m2
Етаж:
3-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт отдава под наем напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и бързоразвиващи се райони на гр. Варна кв. Левски. Районът се отличава с модерна градска среда, отлично изградена инфраструктура и удобен достъп до основни булеварди, осигуряващи бърза връзка с централната част на града и останалите квартали. Жилището е функционално разпределено и предлага комфортна и практична среда за живеене.
Апартаментът разполага с Г-образен коридор, просторна спалня, светла дневна с кухненска част, баня с тоалетна, просторна тераса и избено помещение. Пространствата са добре организирани и създават усещане за уют, удобство и комфорт в ежедневието. Имотът се отдава напълно обзаведен и оборудван с всички необходими мебели и електроуреди за едно домакинство.
Жилището е с чисто нови мебели и неизползвани електроуреди, разположено в нова сграда с АКТ 16 от една седмица. Сред удобствата на имота са: два климатика пералня със сушилня просторна тераса избено помещение ниски разходи за отопление лесна поддръжка открито паркомясто, включено в цената ЛОКАЦИЯ ЛЕВСКИ: Сградата се намира на изключително комуникативно място в района на обръщача на автобусите до новия хлебозавод.
На метри от имота се намират автобусна спирка, хранителни магазини и заведения за бързо хранене. В непосредствена близост са разположени големи хранителни вериги като Lidl, Kaufland и Billa, както и Технически университет Варна, болнични заведения, училища, детски градини и множество търговски обекти.