Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
бул. България
1 600 €
3 129.33 лв.

(18.6 €, 36.38 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:36 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 113 пъти.
Площ:
86 m2
Етаж:
11-ти от 11
Газ:
ДА

Описание на имота:

Затворен комплекс Кошера, просторна дневна с кухня и трапезария, спалня, баня + wc. Индивидуален проект с внимание към всеки детайл. Просторни и светли помещения, панорамна гледка на истински градски лукс. Изискан интериор в модерен стил, висок клас мебели и електроуреди. Климатизация , подово отопление - газ и всички необходими удобства. Складово помещение, гараж - включени в цената. Контролиран достъп, видеонаблюдение, два асансьора, отлично поддържани общи части.НОВО ЖИЛИЩЕ - до сега не е живяно в него - 0888 729 774
За контакт:
0888729774
Агенция:
ИНТЕРИМОТИ ООД
0888729774,029806707
ИНТЕРИМОТИ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
interimotiltd.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Добруджа 8
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
бул. България
Обява: 2c177909339159641

1 600 €
3 129.33 лв.
История на цената
(18.6 €, 36.38 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Манастирски ливади, бул. България

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Манастирски ливади Наеми на Двустайни апартаменти