Дава под Наем 2-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
440 €
860.57 лв.

(6.29 €, 12.30 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:56 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 91 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
2-ри от 5
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

НОВА ХОУМ 7 НЕДВИЖИМИ ИМОТИ предлага под наем стилен 2-стаен апартамент в идеалния център на града.

Жилището се намира в нова кооперация с луксозни общи части и контролиран достъп. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за комфортно ежедневие. Отличава се с уютна атмосфера, функционално разпределение и много светлина.

Разполага с:

Просторен хол с кухненски бокс
Уютна спалня
Две тераси
Интернет
Такси за входа, включени в наемната цена

Имотът е отличен избор за хора, търсещи комфорт, спокойствие и престижна локация в централната част на града.
За повече информация и огледи: 0878 300 313
За контакт:
0878300313

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
НОВА ХОУМ
0878 300 313
НОВА ХОУМ logo
В imot.bg от 2025 г.
novahome7.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, гр. Плевен, п.к. 5800 бул.Данаил Попов 15
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
Обява: 2c177894341923216

440 €
860.57 лв.
История на цената
(6.29 €, 12.30 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център

Виж още наеми от Плевен или още Двустайни Апартаменти в Плевен

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Плевен Наеми в Идеален център Наеми на Двустайни апартаменти