Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
400 €
782.33 лв.

(6.45 €, 12.62 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:38 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
3-ти от 7

Описание на имота:

Next Step Недвижими Имоти Ви представя двустаен апартамент в кв. Тракия. Имота се състои от функционална и светла дневна стая с кухненски кът с тераса , коридор, просторна самостоятелна спалня обзаведена с огромни гардероби и баня с тоалетна.

Апартамента се намира на изключително комуникативно място в близост до множество магазини, паркове, детски градини, училища и автобусни спирки.

За повече информация и огледи се обадете на посочения телефон и продиктувайте следни код 2305
Особености
Обзаведен
За контакт:
0877775544
Агенция:
НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0877775544
НЕКСТ СТЕП РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2025 г.
nextstepplovdiv.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Бул. 'Христо Ботев' 92
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
Обява: 2c177892431123108

400 €
782.33 лв.
История на цената
(6.45 €, 12.62 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Тракия

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Тракия Наеми на Двустайни апартаменти