Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 1
бул. Цариградско шосе
500 €
977.92 лв.

(6.94 €, 13.57 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:41 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Ексклузивно предложение!!! Двустаен, непреходен, необзаваден с отлична локация в непосредствена близост до спирки на градския транспорт, магазин: Фантастико , училища: 118 СУ , Техническо Училище по Електроника , детски градини: 71 ОДЗ и 117 ОДЗ , болници: МБАЛ Св. Анна и МЦ Хармония и МОЛ The Mall и София Тех. парк , бъдеща метро станция. Състоящ се от хол с тераса, стая, кухня с усвоена тераса. Имота е след освежителен ремонт. Свободно паркиране пред блока. За Ч.л. Още имоти на tambukov.com
За контакт:
0879222355

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ТАМБУКОВ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0879222355
ТАМБУКОВ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2012 г.
tambukovbg.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 1
бул. Цариградско шосе
Обява: 2c177891367554267

500 €
977.92 лв.
История на цената
(6.94 €, 13.57 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 1, бул. Цариградско шосе

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Младост 1 Наеми на Двустайни апартаменти