Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дианабад
549 €
1 073.75 лв.

(7.63 €, 14.92 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:42 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 526 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
7-ми от 7

Описание на имота:

Код на офертата - 3333 ! ПАНОРАМНА ГЛЕДКА КЪМ ПАРК И ВИТОША
* Агенция за недвижими имоти Ви представя Двустаен апартамент напълно обзаведен с 2 тераси, от които едната е остъклена. Жилището е напълно обзаведено с 2 КЛИМАТИКА И 2 ТЕЛЕВИЗОРА - портманто, вградена кухня с голям хладилник с две врати, Съдомиялна, пералня , фурна с керамичен плот, голяма маса за хранене с 4 стола, ъглов диван, Спалня - спалня с матрак гардероб, телевизор и климатик.
* ЛОКАЦИЯ - в близост до ЛТУ, колеж по Телекомуникации, JOY Station и парк, пешеходно разстояние до Метростанция
* Сградата е контролиран достъп с чип и постоянно видеонаблюдение.
* За допълнителна информация и организиране оглед може да се свържете с нас на тел: 0876392665.
За контакт:
0876392665

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МАДЖЕСТИК1 РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0876392665
МАДЖЕСТИК1 РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
madjestik1.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Проф. Кирил Попов 3Д, вх.В,ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дианабад
Обява: 2c177884173206848

549 €
1 073.75 лв.
История на цената
(7.63 €, 14.92 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дианабад

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Дианабад Наеми на Двустайни апартаменти