Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
580 €
1 134.38 лв.

(14.5 €, 28.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:47 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 91 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
8-ми от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент под наем в кв. Малинова долина, София.

Жилището с площ 40 кв.м. се намира на 8-и последен етаж.
Благодарение на южното изложение интериорът е светъл и приветлив през целия ден. Разпределението включва хол с кухненски кът, спалня, баня с тоалетна и тераса. Апартаментът е обзаведен и отопляем с ток.

Месечният наем е 580 EUR. Имотът е разположен близо до спирки, което осигурява удобен достъп до градски транспорт.

В близост до имота ще намерите:
- Детска градина 190 в 'Малинова долина'
- Салон за красота Алегран
- Банкомат: ATM - Банка ДСК
- Банкомат: UniCredit Bulbank ATM
- Студентска аптека
- Магазин: dm България
- Автобусна спирка: ЗИМЕН ДВОРЕЦ НА СПОРТА
- Автобусна спирка: СК НА НСА

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон (достъпен и във Viber, Whatsapp, Telegram) или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.
Реф. номер: 2224534
Особености
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0892745642
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС СОФИЯ
0892745642
ТИТАН ПРОПЪРТИС СОФИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
titan_sofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, ул. Найден Геров 6
http://titanproperties.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 2c177875562255878

580 €
1 134.38 лв.
История на цената
(14.5 €, 28.36 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Малинова долина Наеми на Двустайни апартаменти