Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
570 €
1 114.82 лв.

(7.22 €, 14.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:23 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 25 пъти.
Площ:
79 m2
Етаж:
4-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Тристаен апартамент до УМБ Пълмед

Отдава се под наем просторен апартамент. Имотът е със силно функционално разпределение.

Разпределение:

просторно и светла спална;
хол с кухня;
Баня с тоалетна:
Тераса.
Основни предимства:

Локация: Тихата част на центъра, в близост до УМБ ПЪЛМЕД.
Паркиране: Възможност за свободно паркиране пред сградата.
Функционалност: Отделните помещения осигуряват лично пространство и комфорт на всеки обитател.
За повече информация и огледи, моля свържете се на посочения телефон
За контакт:
0896695381
Агенция:
НЕКСТИМО
0894297755
В imot.bg от 2024 г.
nextimo.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Дунав 68
http://www.nextimo.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 2c177875088340126

570 €
1 114.82 лв.
История на цената
(7.22 €, 14.12 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Христо Смирненски Наеми на Двустайни апартаменти