Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
550 €
1 075.71 лв.

(7.05 €, 13.79 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:36 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
Партер от 7

Описание на имота:

✅ Оферта 8363

➡️ БРАВА ЕСТЕЙТ Ви представя обзаведен двустаен апартамент под наем в комплекс City Park 1 гр. Пловдив

➡️ Предлагаме под наем стилен и уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните комплекси в града City Park 1. Имотът се намира на партерен етаж и съчетава комфорт, функционалност и отлична локация.

➡️ Жилището е с площ от 78 кв.м и разполага с практично разпределение, цялостно обзавеждане с качествени мебели и електроуреди, готов за нанасяне с всичко необходимо за едно спокойно и удобно ежедневие.

Основни предимства:

Просторна и светла дневна

Напълно оборудвана кухня

Модерна и поддържана сграда

Спокойна и озеленена среда

Отлична локация с бърз достъп до центъра, магазини, заведения и градски транспорт

Партерен етаж с лесен достъп

➡️ Възможност за наемане на партерен гараж

➡️ Апартаментът е отличен избор за хора, които търсят уютен и съвременно обзаведен дом в спокойна и комуникативна среда.

📞 За повече информация и оглед свържете се с нас!
За контакт:
0892633337
Брокер:
Радослав Билюков
0892333337
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БРАВА ЕСТЕЙТ
0899521878
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
bravaestate.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул Дунав 51 ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 2c177874779573792

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(7.05 €, 13.79 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Христо Смирненски Наеми на Двустайни апартаменти