Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
440 €
860.57 лв.

(5.87 €, 11.48 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 9:19 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 34 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 5

Описание на имота:

Двустаен апартамент под наем, точно до събота пазара, в малка нова кооперация. 75м кв м. голям хол с трапезария и кухня, спалня, две тераси, баня с тоалетна, обзаведен. Свободно паркиране пред блока. Само за частни лица
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0899821117
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Обява: 2c177873931976286

440 €
860.57 лв.
История на цената
(5.87 €, 11.48 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кючук Париж

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Кючук Париж Наеми на Двустайни апартаменти