Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дружба 2
800 €
1 564.66 лв.

(12.9 €, 25.23 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 22:34 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
62 m2
Газ:
НЕ

Описание на имота:

Чисто нов двустаен апартамент под наем в сграда с Акт 16 от миналата година, Локацията е в близост до Интер Експо Център и до метростанция Цариградско шосе, както и го големите бизнес сгради в района: Capital Fort. Ellipse Center, Benchmark Business Centre и др.
Жилището се състои от хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и една тераса. Апартаментът е обзаведен и оборудван с всичко необходимо, отоплява се и се охлажда с климатик.
Сградата е луксозно завършена и разполага с асансьор Орона и две подземни нива с гаражи.
Към апартамента могат да се наемат два гаража на допълнителна цена. (yavlenaCOM/170029/rent).
За контакт:
0892506754
Брокер:
Ангелина Димитрова
028105070
Офис: Офис 'Панайот Волов'
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС
028105000
ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
yavlena.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Ген. Йосиф Гурко 76А
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Дружба 2
Обява: 2c177870089284959

800 €
1 564.66 лв.
История на цената
(12.9 €, 25.23 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Дружба 2

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Дружба 2 Наеми на Двустайни апартаменти