Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Мол Марково Тепе
450 €
880.12 лв.

(7.38 €, 14.43 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 40 пъти.
Площ:
61 m2
Етаж:
2-ри от 2

Описание на имота:

Най-добра цена за апартамент под наем на метри от Мол Марково тепе и на 3 минути пеша от Градската градина и пешеходната главна.
Предлагаме ви под наем напълно обзаведен двустаен апартмент в най-хубавата зона на Центъра. Жилището представлява етаж от къща и има следното функционално разпределение - входно антре, хол, отделна кухня, спалня, баня и тоалетна и тераса.
Апартамента е обзаведен с всичко необходимо за живота!
Моля разгледайте актуалните снимки!
За огледи и контакти - 0894 419 707 Димитров 'Имот Консулт'
За контакт:
0894419707
Брокер:
Илия Димитров
0894419707
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
Имот консулт
0896/817950
Имот консулт logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
imotkonsult.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр. Пловдив
http://imotkonsult.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
Мол Марково Тепе
Обява: 2c177867537660013

450 €
880.12 лв.
История на цената
(7.38 €, 14.43 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, Мол Марково Тепе

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти