Дава под Наем 2-СТАЕН
град Шумен, 2-ри корпус
380 €
743.22 лв.

(5.85 €, 11.44 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:16 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

ЕРА 1300 предлага ПОД НАЕМ двустаен апартамент с чиста площ от 56,06 кв.м., намира се на втори жилищен етаж (реално разположен на партерно ниво) . Жилището се състои от антре, дневна с трапезария и кухненска част, спалня, баня с тоалетна, тераса. Светъл напълно завършен и готов за ПЪРВИ НАЕМАТЕЛИ! Отоплението и охлаждането е чрез два климатика. Предлага се с външно ПАРКОМЯСТО с площ 25,42 кв.м. Апартаментът се намира в енергийно ефективна, модерна и луксозна сграда новостроителство 2026г.

Намира се на изключително комуникативно място в района на Втори корпус, гр. Шумен, в непосредствена близост до автобусни спирки, гимназии, заведения и множество други удобства.

ЕРА предлага:
- Проверени имоти
- Реални оферти
- Безплатна консултация
- Пълно съдействие при отпускане на кредит
ЕРА България АД е една от малкото фирми за недвижими имоти, отговарящи на условията и изискванията на влезлия в сила през 2016 г. Закон за кредитите за недвижими имоти на потребители - вписана в Регистъра на кредитните посредници при БНБ с BCI000024.

Оферта 4201056
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0899151300
Агенция:
ЕРА 1300
0899151300
ЕРА 1300 logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
era1300.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, Шумен, ул. П. Волов 11
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Шумен, 2-ри корпус
Обява: 2c177865296276372

380 €
743.22 лв.
История на цената
(5.85 €, 11.44 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, 2-ри корпус

Виж още наеми от Шумен или още Двустайни Апартаменти в Шумен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Шумен Наеми в 2-ри корпус Наеми на Двустайни апартаменти