Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
ул. Иван Денкоглу
850 €
1 662.46 лв.

(15.45 €, 30.22 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:29 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 93 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
4-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

One Estate Ви представя модерен двустаен апартамент под наем в идеалния център на София, на ул. Иван Денкоглу .

Имотът е разположен на 4-ти етаж от 5 в поддържана сграда и е с площ от 55 кв.м. Жилището е функционално разпределено и предлага уютна и комфортна атмосфера, подходяща както за сам човек, така и за двойка.

Апартаментът е стилно и модерно обзаведен с внимание към детайла и разполага с всичко необходимо за едно удобно ежедневие. Отоплението е посредством климатици.

Локацията е едно от най-големите предимства на имота ул. Иван Денкоглу се намира в сърцето на столицата, в непосредствена близост до бул. Витоша , НДК, метростанции, спирки на градски транспорт, магазини, заведения, ресторанти и всички удобства на градския живот.

Районът е изключително комуникативен и предпочитан за живеене, благодарение на бързия достъп до ключови точки в града, съчетан със спокойна градска атмосфера и богата инфраструктура.

Имотът е отличен избор за хора, които търсят комфорт, стил и централна локация.

Ако искате повече информация или оглед може да ни потърсите на посочения телефон: 0876101057
За контакт:
0876101057
Агенция:
УАН ЕСТЕЙТ
0895421009
УАН ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
oneest.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Младост 3, бл.303А,оф.22
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
ул. Иван Денкоглу
Обява: 2c177859619374064

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(15.45 €, 30.22 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, ул. Иван Денкоглу

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти