Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пазарджик, Ставропол
210 €
410.72 лв.

(3.68 €, 7.20 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:16 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 24 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
5-ти от 8

Описание на имота:

🏡 Алегра Имоти отдава под наем двустаен апартамент в близост до Икономическия техникум. Площта му е 57 кв.м, разположен на 5-ти етаж в 8-етажен панелен блок с асансьор. 🏢🛗

🔹 Разпределение:
✔️ Просторен хол 🛋️
✔️ Кухня с тераса 🍽️☕
✔️ Спалня 🛏️
✔️ Баня с тоалетна 🚿🚽

🪑 Жилището се отдава напълно обзаведено и е готово за нанасяне.

📍 Намира се в район с удобен достъп до магазини, спирки, училища, детски градини и всички необходими удобства. 🚶‍♂️🛒

🚗 Около блока има осигурен паркинг за живущите.

🔑 Апартаментът се предоставя само на сериозни наематели с дългосрочни намерения.

За контакт:
0893 333 250

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АЛЕГРА ИМОТИ
0893333250
АЛЕГРА ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
alegraimoti.imot.bg
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул. Ген Гурко 10
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пазарджик, Ставропол
Обява: 2c177859538052607

210 €
410.72 лв.
(3.68 €, 7.20 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пазарджик, Ставропол

Виж още наеми от Пазарджик или още Двустайни Апартаменти в Пазарджик

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пазарджик Наеми в Ставропол Наеми на Двустайни апартаменти