Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Редута
ул. Кадемлия
575 €
1 124.60 лв.

(8.85 €, 17.31 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:37 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 173 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
3-ти от 6

Описание на имота:

ТОП ОФЕРТА!
МОЖЕ С ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ.
'РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ' отдава прекрасен двустаен апартамент в кв. 'Редута' на ул. Кадемлия 11.
СТРАХОТНА ЛОКАЦИЯ - с много удобства в непосредствена близост - малка градинка, магазини, ресторанти, заведения, аптеки, спирки на градски транспорт, училища и детски градини. Местоположението е едновременно комуникативно и предлага нужното спокойствие и тишина.
Състои се от входно антре, дневна с трапезария и кухня, спалня, баня с тоалетна и балкон.
Апартаментът е обзаведен с всичко необходимо - пералня, хладилник, фурна с котлони, абсорбатор. Отоплението е с електричество, има климатици във всяка стая. Апартаментът е вътрешен и топъл, с ниски режийни разходи.
ДОПУСКАТ СЕ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ!
Коректен наемодател и добри съседи.
За повече информация и огледи се обадете на тел. 0877715542
За контакт:
0877715542
Брокер:
Добрил Русев
0877715542
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0878887896
РЕНОМЕ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
В imot.bg от 2024 г.
renommee.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Георги Обретенов 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Редута
ул. Кадемлия
Обява: 2c177851386696377

575 €
1 124.60 лв.
История на цената
(8.85 €, 17.31 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Редута, ул. Кадемлия

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Редута Наеми на Двустайни апартаменти