Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
630 €
1 232.17 лв.

(12.6 €, 24.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:22 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 43 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
5-ти от 5

Описание на имота:

🏡 XNVD VARNA предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в Младост 1!

📍 ЛОКАЦИЯ:
Младост 1 добре устроен жилищен квартал във Варна с развита инфраструктура и удобна локация. В района има училища, детски градини, магазини и зелени площи, които осигуряват комфортно ежедневие. Отличава се с добра транспортна свързаност и лесен достъп до основни булеварди. Подходящ е за семейства и хора, търсещи спокойствие и удобство.

📐ХАРАКТЕРИСТИКИ:
✔ площ: 50 кв.м.
✔ етаж: 5 от 5
✔ разпределение: коридор,кухненски бокс+всекидневна, спалня, тераса, баня+тоалетна.

🛋️ СЪСТОЯНИЕ:
Жилището се предлага напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за комфортно ежедневие. Готово е за нанасяне без нужда от допълнителни инвестиции.

✨ ПРЕДИМСТВА:
✔ Близо до Delta Planet Mall;
✔Близо Grand Mall;
✔ Близо да автобусни спирки, магазини, детски градини, училища.

📞 Свържете се с нас на 0882921997 и цитирайте кода към имота: 21886362
Особености
Обзаведен
Асансьор
Лукс
Климатик
За контакт:
0882921997
Агенция:
ЕКС НВД ВАРНА
0882525785
В imot.bg от 2026 г.
x_varna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Никола Вапцаров 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Младост 1
Обява: 2c177851292383463

630 €
1 232.17 лв.
История на цената
(12.6 €, 24.64 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Младост 1

Виж още наеми от Варна или още Двустайни Апартаменти във Варна

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в Младост 1 Наеми на Двустайни апартаменти