Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Студентски град
620 €
1 212.61 лв.

(9.12 €, 17.84 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:12 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 189 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
ДА

Описание на имота:

ОГЛЕДИ С КЛЮЧ ВСЕКИ ДЕН!ул.21-ви век!Предаставяме Ви прекрасен нов, напълно обзаведен и оборудван апартамент на ТОП място в квартала в близост до посолствата на бул.Симеоновско шосе. Жилището е много светло, слънчево и уютно и има следното разпределение: коридор, в който се помещава голям гардероб с пералня и място за съхранение на дрехи, чанти, обувки, баня и тоалетна, голяма спалня, много просторна дневна с кухненски бокс и трапецария и балкон, на който се излиза от двете стаи. Отоплението е изключително икономично, посредством газово котле и радиатори,консумативните разходи са много ниски. Имотът се отдава под наем така както се вижда на снимките, с цялото оборудване и мебелировка.Всичко е чисто ново, спалнята е с голямо място за съхранение на багаж под матрака, който е много скъп ергономичен, анти-бактериален с охлаждащ ефект през лятото и затоплящ през зимата.Кухнята е напълно оборудвана, включително с посуда. Сградата, в която се намира, е много добре поддържана, с двор и ограда, с контролиран достъп. Таксите са хода са минимални. Мястото е супер комуникативно, същевременно невероятно тихо и спокойно, на минути от зала Христо Ботев, бул.Г.М. Димитров и бул.Симеоновско шосе. За да Ви организираме оглед, се свържете с Елена Цветанова на тел.0889295954
Особености
Обзаведен
За контакт:
0889295954
Агенция:
ЗОРНИЦА
0887401414,0889295954
ЗОРНИЦА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2010 г.
zornica72.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Студ. град, ул. Акад. Борис Стефанов 20,вх.Б,ет.1,офис 1