Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
575 €
1 124.60 лв.

(7.37 €, 14.41 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 16:42 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 103 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
6-ти от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

For English please contact us! ID EH-23059 https://estatehouse.bg/ ; https://estatehouse.eu/

Estate House Realty ви представя напълно обзаведен двустаен апартамент под наем с площ 78 кв.м., разположен в непосредствена близост до метростанция Опълченска .
Жилището се намира модерна сграда, построена през 2013 година, с луксозно завършени и отлично поддържани общи части, както и видеонаблюдение(портиер) за допълнителна сигурност.

Апартаментът се намира на шести етаж с изцяло южно изложение й е със следното функционално разпределение:

Входно антре
Хол с кухненски бокс
Спалня
Баня с тоалетна
Балкон с невероятни панорамни гледки към града и Витоша планина

Жилището е уютно обзаведено с всичко необходимо за комфортно ежедневие. В хола е разположен кухненски бокс с шкафове и всички необходими електроуреди, мека мебел и трапезария с маса и столове. Спалнята е с пълен комплект мебели, включително четирикрилен гардероб. Банята е луксозно завършена.
Отоплението е централно на ТЕЦ, а за топлите сезони има климатик.
Имотът е завършен с качествени материали: PVC дограма, подове с ламиниран паркет и теракот, стени с латексова боя. Осигурени са Wi-Fi интернет, СОТ система и телефон.

Основно предимство на имота е близостта му до метростанция Опълченска, бул. Тодор Александров и Mall Of Sofia, които осигуряват удобство и бърз достъп до всички точки на града. На пешеходно разстояние е от супермаркети, магазини и търговски центрове, аптеки, ресторанти, кафенета и спирки на градския транспорт.