Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
бул. Ген. М. Д. Скобелев
620 €
1 212.61 лв.

(12.4 €, 24.25 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:47 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 89 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
1-ви от 6
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Отдава ремонтиран двустаен апартамент в Центъра на града. Жилището се намира в непосредствена близост до Петте кьошета, Руски паметник,НДК, бул. Витоша, две метростанции, училище, ВМА, както и до множество спирки на градски транспорт и помещения от обслужващият сектор. Жилището има следното разпределение: входно антре, дневна с кухненски бокс /оизцело оборудвана/, спалня с балкон към нея, баня с тоалетна. Отоплението е на ТЕЦ, като допълнително има поставен климатик .Допълнително за сигурност и удобство е поставена влектричестка ролетна щора. Всички наши оферти ги работим с колеги. Оферта в агенцията 11546. Още наши оферти може да намерите на www.dreamvision.bg Телефони за връзка: 02/421 96 35; 0886 13 22 91 Димитър Георгиев
Особености
Обзаведен
Климатик
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
02/421 96 35
Брокер:
Димитър Георгиев
02/421 96 35; 0886 13 22 91
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
02/421 96 35; 0886 13 22 91
ДРИЙМ ВИЖЪН НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
dreamvision.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул.Цариградско шосе 39, етаж 1
http://www.dreamvision.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
бул. Ген. М. Д. Скобелев
Обява: 2c177849646088294

620 €
1 212.61 лв.
(12.4 €, 24.25 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, бул. Ген. М. Д. Скобелев

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти