Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
бул. Христо Ботев
750 €
1 466.87 лв.

(13.39 €, 26.19 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:31 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 130 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

TSTeam | Двустаен апартамент под наем | кв. Възраждане, ул. Антим I

Отдавам под наем двустаен апартамент в кв. Възраждане, ул. Антим I 79, в район с бърз достъп до центъра на София, метростанции, градски транспорт, магазини и заведения.

Жилището е с площ 56 кв.м, разположено на първи етаж над партер в тухлена сграда. Разпределението е функционално и включва:
- дневна с кухненски бокс,
- самостоятелна спалня,
- баня с тоалетна,
- антре,
- килер,
- тераса.

Има възможност за наемане на подземно паркомясто.

Имотът е подходящ за сам човек или двойка, които търсят комуникативна локация в широкия център на София.

Наем: 750 EUR

За повече информация и огледи:
Пламен Панделов 0885454413
Работим с всички агенции и директни клиенти.
За контакт:
0885454413
Брокер:
Пламен Панделов
+359885454413
Офис: TSTeam
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ТСТИЙМ
0887214478
ТСТИЙМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
tsteam.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София, ул. Сан Стефано 25А, ет. 2
http://www.tsteam.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Център
бул. Христо Ботев
Обява: 2c177848469377106

750 €
1 466.87 лв.
История на цената
(13.39 €, 26.19 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център, бул. Христо Ботев

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти