Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Левски Г
530 €
1 036.59 лв.

(9.64 €, 18.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 19:48 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 357 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Напълно завършен и обзаведен апартамент в добре поддържана сграда с Акт 16 от 2008 г.

Състои се от входно антре, кухненски бокс, хол и спалня, баня с тоалетна.

Имотът е с удобно паркиране около блока и се намира в близост до метростанция.

Без домашни любимци.

Приблизителна локация: https://maps.app.goo.gl/fomd7cMr62xZv5KL8

За повече информация и огледи:
Мариела Китанова 0888 660 255
Оферта номер: 19686

Fully finished and furnished apartment in a well-maintained building with Act 16 from 2008.

The property consists of an entrance hall, kitchenette, living room and bedroom, and a bathroom with toilet.

It offers convenient parking around the building and is located close to a metro station.

No pets allowed.

Approximate location: https://maps.app.goo.gl/fomd7cMr62xZv5KL8

For more information and viewings:
Mariela Kitanova +359 888 660 255
Offer number: 19686
За контакт:
0888660255
Брокер:
Мариела Китанова
02/9866668, 0886067888
Офис: 0 % ком. от продавача при ексклузивни договори
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД
0888660255, 0886067888 ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ
ГЛОБЪЛ СЪРВИСИЗ ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2004 г.
globalservices.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, УЛ. СОФИЙСКИ ГЕРОЙ 3Б, ЕТ.3
http://www.gsestates.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО