Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, к.к. Слънчев ден
Кабакум
850 €
1 662.46 лв.

(10.49 €, 20.52 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 14:19 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 78 пъти.
Площ:
81 m2
Етаж:
4-ти от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

🏡 Луксозен двустаен апартамент с морска панорама в Кабакум Плаза

Предлагаме под наем изключителен двустаен апартамент, разположен на четвърти етаж в един от най-предпочитаните комплекси на Северното Черноморие Кабакум Плаза, на първа линия до морето в района на к.к. Слънчев ден и Плаж Кабакум.

Апартаментът впечатлява със своя модерен интериор, висок клас обзавеждане и усещане за стил, комфорт и спокойствие. Имотът е изцяло обзаведен с внимание към всеки детайл и е готов за нанасяне.

📐 Разпределение и площи:
Чиста площ: 70 кв.м
Обща площ: 81 кв.м

Състои се от:
✔ светла дневна с кухненска част и зона за отдих
✔ уютна спалня
✔ елегантна баня
✔ просторна тераса с нескриваема гледка към морето

🌊 Основни предимства:
✔ Първа линия море
✔ Фронтална и нескриваема морска панорама
✔ Директен достъп до плажа
✔ Затворен комплекс с контролиран достъп
✔ Басейн за летния сезон
✔ Висок клас мебели и електроуреди
✔ Климатици и напълно оборудвано жилище
✔ Тиха и престижна локация

Този имот е идеален избор за хора, търсещи спокойствие, лукс и живот на метри от морето.

📞 За повече информация и организиране на оглед свържете се с нас.
За контакт:
0899950179
Строителна фирма:
ДРИЙМ СИТИ ИНВЕСТМЪНТ
0899950179
В imot.bg от 2026 г.
dreamcity.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, гр. Варна, ул. Иван Вазов 13
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, к.к. Слънчев ден
Кабакум
Обява: 2c177823918243497

850 €
1 662.46 лв.
История на цената
(10.49 €, 20.52 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, к.к. Слънчев ден, Кабакум

Виж още наеми от Варна или още Двустайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Варна Наеми в к.к. Слънчев ден Наеми на Двустайни апартаменти