Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
450 €
880.12 лв.

(6 €, 11.73 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 12:29 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 163 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
4-ти от 12
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 466 или 032 586 956 и цитирайте референтния номер на имота: Plv 90228.

Отговорен брокер: Стефан Моллов

Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните квартали на Пловдив ж.к. Тракия. Имотът се намира в близост до новата Община, бул. Освобождение, МБАЛ Св. св. Козма и Дамян , парк Лаута, Ротари парк, стадион Локомотив Пловдив , спортни съоръжения, училища, детски градини, магазини и удобни спирки на градския транспорт.

Апартаментът е ситуиран на четвърти етаж от дванадесететажна тухлена сграда, построена около 2009 г., с добре поддържани общи части и удобен достъп. Районът предлага бърза връзка с всички части на града и отлични условия за комфортно ежедневие.

Жилището е с площ от 75 кв.м и впечатлява с функционално разпределение, уютна атмосфера и много естествена светлина благодарение на южното и източното изложение.

Разпределението включва:
входно антре
просторен хол с кухненски бокс
светла спалня
баня с тоалетна
тераса

Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с необходимите електроуреди за ежедневен комфорт, включително хладилник, пералня, сушилня, съдомиялна машина и климатици в хола и спалнята за отопление и охлаждане.

Тракия е един от най-предпочитаните и модерно развити квартали на Пловдив, отличаващ се с отлична инфраструктура, просторни междублокови пространства и удобен достъп до всички части на града. Районът предлага комфортна градска среда, съчетаваща спокойствие, зеленина и всички необходими удобства за съвременния начин на живот.