Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 4
720 €
1 408.20 лв.

(9 €, 17.60 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:34 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 378 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

ВКЛЮЧЕНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА! ДО МЕТРОСТАНЦИЯ!

Предлагаме под наем уютен и напълно обзаведен двустаен апартамент в тухлена сграда ново строителство с добре поддържани общи части.

Жилището разполага с просторен хол с кухненски бокс, отделна спалня със собствен дрешник и две тераси, които осигуряват допълнително удобство и приятна жилищна атмосфера.

Комфортен дом на комуникативна локация. Голямо предимство е включеното паркомясто в цената, което спестява време, разходи и ежедневни неудобства.

Районът е отлично развит в близост има метростанция, спирки на градски транспорт, магазини, супермаркети, аптеки, заведения и всичко необходимо за спокойно ежедневие.

За повече информация и за организиране на оглед, не се колебайте да се свържете с нас. Ще се радваме да Ви предоставим всички детайли и да уговорим удобен час за посещение на имота!

Отговорен брокер - Теодора Ранчева
0886141474
За контакт:
0886141474
Агенция:
АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
0882763390
АЯКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
ajaximoti.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, улица Борово 52 ,вх.Г
http://ajaximoti.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Младост 4
Обява: 2c177813568281249

720 €
1 408.20 лв.
История на цената
(9 €, 17.60 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Младост 4

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Младост 4 Наеми на Двустайни апартаменти