Дава под Наем 2-СТАЕН
град Перник, Твърди ливади
До Билла
360 €
704.10 лв.

(5.81 €, 11.36 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:58 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 272 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
4-ти от 12
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Отличен апартамент със балкон, ТОП локация! Бърз и лесен излаз за София! На 5мин. от идеален център!
Жилището се състои от просторна дневна с балкон, кухненски бокс, светла спалня и баня с тоалетна. Отдава се обзаведен във вида показан на снимките.
В непосредствена близот се намират магазин Билла, МОЛ Перник, спирка на градски транспорт и редовен транспорт за София.
Жилището е подходящо за двойка, отговорни хора с грижата на добри стопани и дългосрочни намерения за наемане.
Условия за наемане - един наем + 360евро/депозит/ + 250евро./комисион към аганцията/

Отглеждане на домашни любици не е разрешено!
Особености
Обзаведен
Асансьор
Контрол на достъпа
За контакт:
0884001825

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Силвия Манова
0884001825
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИЗТОК - ЛОЗЕН
02/9900
ИЗТОК - ЛОЗЕН logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2010 г.
iztok.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, София
http://lozen-imoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Перник, Твърди ливади
До Билла
Обява: 2c177788871842919

360 €
704.10 лв.
История на цената
(5.81 €, 11.36 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Твърди ливади, До Билла

Виж още наеми от Перник или още Двустайни Апартаменти в Перник

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Перник Наеми в Твърди ливади Наеми на Двустайни апартаменти