Дава под Наем 2-СТАЕН
град Шумен, Боян Българанов 1
260 €
508.52 лв.

(3.71 €, 7.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:07 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 114 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
11-ти от 12

Описание на имота:

Дава се под наем двустаен апартамент в гр. Шумен, кв. Боян Българанов 1
Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент с площ от 70 кв.м, разположен в един от най-тихите и предпочитани райони на гр. Шумен кв. Боян Българанов 1. Районът се отличава с добра инфраструктура и удобен достъп до всичко необходимо за комфортен начин на живот.
Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне. Разпределението включва:
просторен и светъл хол
спалня
кухня, оборудвана с всички необходими електроуреди (хладилник с фризер, готварска печка . микровълнова фурна, пералня, бойлер)
баня с предверие, тоалетна
тераса с приятна панорамна гледка
Имотът се намира в непосредствена близост до магазини, заведения, аптеки, училища и детски градини. Паркирането в района е свободно.
Наем: 260 евро
Депозит: 1 месечен наем
Свържете се за повече информация и оглед!
0889 20 10 20 Диляна Иванова
0895 97 45 35 Даниела Колева
Агенция Дом-Ко Шумен
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0889867812

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Даниела Колева
0895974535
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ДОМ-КО ШУМЕН ООД
0889201020
ДОМ-КО ШУМЕН ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
domko.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, гр. Шумен ул. Московска 1 ет.3 офис 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Шумен, Боян Българанов 1
Обява: 2c177763002659145

260 €
508.52 лв.
История на цената
(3.71 €, 7.26 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Боян Българанов 1

Виж още наеми от Шумен или още Двустайни Апартаменти в Шумен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Шумен Наеми в Боян Българанов 1 Наеми на Двустайни апартаменти