Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
ул.Волга - 2ро РПУ
400 €
782.33 лв.

(5.8 €, 11.34 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:36 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 82 пъти.
Площ:
69 m2
Етаж:
5-ти от 6

Описание на имота:

Давам под наем обзаведен двустаен апартамент.
Локация - бул. Васил Априлов срещу второ районно.
Жилището е чисто и добре поддържано.
Апартамента се състои от :
хол;
спалня;
отделна кухня;
две тераси;
баня и тоалетна заедно.
Много добра локация в близост до Медицинския Университет , Бунарджика , детски градини и ясли и няколко училища.
За допълнителна информация Петър Накаленов 0897077363.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
За контакт:
0897077363
Брокер:
Петър Накаленов
0897077363
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД
0899 106 423
ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
hhproperties.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, Гр.Пловдив бул Мария Луиза 29
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Център
ул.Волга - 2ро РПУ
Обява: 2c177703781862501

400 €
782.33 лв.
История на цената
(5.8 €, 11.34 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Център, ул.Волга - 2ро РПУ

Виж още наеми от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Пловдив Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти