Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Студентски град
бул. Д-р Г. М. Димитров
499 €
975.96 лв.

(7.92 €, 15.49 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 12:19 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2282 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
16-ти от 19
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

NikoVal Estate представя елегантен и напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните райони на столицата ж.к. Дианабад, в близост до T-Market и само на под 10 минути пешеходно разстояние от метростанция Г. М. Димитров .
Имотът се намира на 16-ти етаж от 19 в модернизиран, изцяло саниран блок с два бързи и надеждни асансьора, предлагащ отлична осветеност, простор и усещане за високо ниво на живот.
🏡 Разпределение:
стилна дневна с напълно оборудван кухненски бокс
самостоятелна, непреходна спалня със собствена баня и тоалетна
функционално антре
втора луксозно завършена баня с тоалетна
🌟 Акценти и удобства:
чисто ново, висок клас обзавеждане и електроуреди
пералня със сушилня (2 в 1)
осигурено отопление
възможност за комфортно охлаждане през летните месеци
две бани / две тоалетни рядко срещано удобство
две легла, които са разположени едно до друго в спалнята и могат да бъдат отделени, или пък едното да бъде преместено в другата стая
изобилие от вградени гардероби
работно бюро идеално за home office
окабеляване за високоскоростен интернет и телевизия
топла вода има парно няма
📍 Идеален избор за наематели, търсещи комфорт, стил и престижна локация, съчетани с функционалност и удобен достъп до метро, търговски обекти и бизнес зони. САМО ОТ НикоВал Естейт
За контакт:
0879609729

Този имот се предлага само на частни лица