Дава под Наем 2-СТАЕН
област Пазарджик, гр. Велинград
Св. Димитър 9
380 €
743.22 лв.

(4.75 €, 9.29 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 17:41 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 572 пъти.
Площ:
80 m2

Описание на имота:

Отдава се под наем луксозен апартамент в Велинград, подходящ за дългосрочно наемане.

Апартаментът се намира в модерен комплекс с вътрешен и външен минерален басейн, предлагащ спокойствие, комфорт и отлични условия за живеене през цялата година.

Жилището е стилно обзаведено и функционално разпределено:

просторна спалня;

светъл хол с кухненски бокс;

баня с тоалетна;

уютна и луксозна атмосфера.

Подходящ е за хора, които търсят комфортен дом в спокойна среда, съчетана със СПА удобства и чист въздух.

За повече информация и огледи свържете се с нас на телефон 0889954888
За контакт:
0889954888
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
област Пазарджик, гр. Велинград
Св. Димитър 9
Обява: 2c177471456429247

380 €
743.22 лв.
История на цената
(4.75 €, 9.29 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
0889954888
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пазарджик, гр. Велинград, Св. Димитър 9

Виж още наеми от гр. Велинград или още Двустайни Апартаменти в гр. Велинград, Пазарджик
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в област Пазарджик Наеми в гр. Велинград Наеми на Двустайни апартаменти