Дава под Наем 2-СТАЕН
град Перник, Изток
300 €
586.75 лв.

(4.76 €, 9.31 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 14:02 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 756 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
3-ти от 4
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Агенция ЖОКИ предлага на своите клиенти под наем обзаведен, вътрешен, топъл и слънчев, тухлен двустаен апартамент в гр. Перник, кв. Изток, до Албените, площ 63 кв. м., ет. 3 /от 4/, саниран, с ТЕЦ и две свободни тераси. Дограмата е ПВЦ, алуминиеви радиатори с топломери. Изложение изток запад. КОРИДОР с теракот и пътеки, стени с тапети, портманто с шкафче за обувки, гардероб. ХОЛ с паркет, холна секция 4 части, диван, два фотьойла, 2 табуретки, шкаф за телевизор, телевизор с приемник, маса със столове, легло с рафтове, малка масичка. Спалня с паркет, петкрилен гардероб с надстройка, спалня с матрак, две шкафчета, тоалетка с огледало. КУХНЯ с теракот, стоящи и стенни шкафове, абсорбатор, маса със столове, шкаф, пералня Горение, готварска печка Горение, хладилник Горение. БАНЯ с фаянс и теракот. Отлична локация, в близост до детска градина, училище, две спирки на влак и автобуси за София и центъра. Отдава се дългосрочно, на непушачи, без домашни любимци. Тел. 0888227490
Особености
Обзаведен
С паркомясто
Саниран
За контакт:
0888227490
Агенция:
ЖОКИ ЕООД
088/8548867, 088/8227490,
ЖОКИ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
joki.imot.bg
Адрес:
област Перник, гр. Перник, ул. 'Найчо Цанов' 34, ет. 4, офис 13
http://joki.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Перник, Изток
Обява: 2c176121812614242

300 €
586.75 лв.
История на цената
(4.76 €, 9.31 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Изток

Виж още наеми от Перник или още Двустайни Апартаменти в Перник

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Перник Наеми в Изток Наеми на Двустайни апартаменти