Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Витоша
ул. Константин Петканов
700 €
1 369.08 лв.

(7.87 €, 15.39 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 20:38 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 280 пъти.
Площ:
89 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Свободен за наемане от 1-ви юни.

'Спешъл Естейт' предлага просторен двустаен апартамент в затворен комплекс в квартал 'Витоша'. Жилището е на 3-ти етаж от четириетажна сграда, с поддържани общи части, асансьор и контрол на достъп. Отоплението е с газово котле с радиатори и климатици.
Разпределение на жилището: антре, всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, мокро помещение, отделна тоалетна, две тераси и мазе. Апартаментът е напълно обзаведен. Спалнята, трапезарната маса и столовете от снимките са подменени с нови.
Предимства на имота: затворен комплекс с двор и градина, в малка сграда с поддържани общи части, в близост до спирки на градски транспорт, детски градини и площадки, фитнеси, хипермаркети и заведения.
За контакт:
0895714978
Агенция:
СПЕШЪЛ ЕСТЕЙТ
0895714978
В imot.bg от 2023 г.
specialestate666.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Ул. Слав Караславов
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Витоша
ул. Константин Петканов
Обява: 2c175257198874622

700 €
1 369.08 лв.
(7.87 €, 15.39 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Витоша, ул. Константин Петканов

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Витоша Наеми на Двустайни апартаменти