Дава под Наем 2-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Парк Дружба
360 €
704.10 лв.

(6 €, 11.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:42 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
6-ти от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Агенция БОЛКАН ЕСТЕЙТ има удоволствието да ви предложи двустаен апартамент под наем в центъра на град Велико Търново. Апартаментът се състои от входно антре, всекидневна с кухненски бокс и тераса, спалня с дрешник и тераса, килер и баня с тоалетна. Жилището се отдава под наем след основен ремонт, с изцяли подменено оборудване и обзавеждне. Разполага с всички необходими мебели и електроуреди- хладилник с фризер, вградена съдомиялна, готварска фурна, пералня и климатик. Намири се на шести жилищен етаж, с южно изложение, в съвременна сграда снабдена с асансьор, външна топло изолация и PVC дограма. В близост е до детски градини и ясли, училище, парк Дружба и парк Марно поле, магазини и заведения за хранене.
За контакт:
0886995633
Брокер:
Стоян Жечев
0886/995633
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БОЛКАН ЕСТЕЙТ
062/606064;0887 404023
БОЛКАН ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
balkanestate.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. ''Васил Левски'' 14 В
http://www.homes-bg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Велико Търново, Център
Парк Дружба
Обява: 2c174317481870082

360 €
704.10 лв.
История на цената
(6 €, 11.73 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Велико Търново, Център, Парк Дружба

Виж още наеми от Велико Търново или още Двустайни Апартаменти във Велико Търново

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Велико Търново Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти