Дава под Наем 2-СТАЕН
град Русе, Център
350 €
684.54 лв.

(5.15 €, 10.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 17:02 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 127 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
5-ти от 9
Газ:
ДА

Описание на имота:

Предлагаме Ви уютен двустаен апартамент под наем, идеален център на ул.П.Д.Петков, на изключително комуникативно място в близост до хранителни магазини, аптека, спирки на градски транспорт, парк, търговски обекти, банки, училища.

Имотът е с площ 68 кв. м., разположен на 5 ет. /от 9/ в монолитна жилищна сграда с два асансьора.

Жилището се състои от коридор, хол и кухня с излаз на обща остъклена тераса, спалня с излаз на открита тераса, обща баня и тоалетна, килер/дрешник.

Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван за живеене:

Кухня: фурна на ток, готварски плот - газ и ток, абсорбатор, хладилник, миялна машина, микровълнова печка, телевизор

Хол: нов инверторен климатик, удобен ъглов диван 2700/2000 см, с функция сън 1350 м/2200 см, телевизор, секция, гардероб, холна маса

Спалня: спален комплект с нов матрак 1600/2000 см. и възглавници, голям гардероб с функционално разпределение

Баня: топла вода на газ

Килер/дрешник: с голям гардероб за съхранение на връхни дрехи, прахосмукачка, ютия, дъска за гладене

Отопление:

- газ - газов котел, радиатори във всички помещения

- ток хол -инверторен климатик за комфорт през всички сезони; спалня/кухня ел. конвектор

Отдава се за дългосрочно ползване.

Не се допускат домашни любимци.

ОТ СОБСТВЕНИК: Юлия Острева 0886/066303
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Окабеляване
Интернет връзка
За контакт:
0889774437
/Частно лице/
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Русе, Център
Обява: 2c172786204652514

350 €
684.54 лв.
История на цената
(5.15 €, 10.07 лв./m2)

Не се начислява ДДС
0889774437
/Частно лице/ Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Център

Виж още наеми от Русе или още Двустайни Апартаменти в Русе

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Русе Наеми в Център Наеми на Двустайни апартаменти