Дава под Наем 2-СТАЕН
град Благоевград, Широк център
310 €
606.31 лв.

(5 €, 9.78 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 22:58 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 212 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
4-ти от 4

Описание на имота:

Дава под наем просторен двустаен, тухлен апартамент находящ се в близост до началото на алеята за Бачиново - /ул.,, Христо Чернопеев'' 8/. Тихо комуникативно място, в близост спирки на градски транспорт, вериги хранителни магазини, училище и др.
* Имотът е след основен ремонт.
*Просторна дневна с прилежаща тераса , кухня , преходна спалня, Баня и тоалетна, душ кабина.
*Отдава се напълно обзаведен с климатик.
*ламинат, теракот , PVC дограма. Масивна входна врата.
За контакт:
0889582133
Строителна фирма:
ЗИДКО
0889582133
ЗИДКО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
zid_ko.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Манастирски ливади, ул.Казбек 33
http://www.zid-ko.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Благоевград, Широк център
Обява: 2c172164898146736

310 €
606.31 лв.
История на цената
(5 €, 9.78 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Благоевград, Широк център

Виж още наеми от Благоевград или още Двустайни Апартаменти в Благоевград

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Благоевград Наеми в Широк център Наеми на Двустайни апартаменти