Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
280 €
547.63 лв.,, Дава под Наем 2-СТАЕН, област Пловдив, гр. Карлово
Площ: 50 кв.м, Агенция, Етаж: 3-ти от 4,
Дава под Наем 2-СТАЕН
област Пловдив, гр. Карлово
Център
Виж карта
280 €
547.63 лв.
(5.6 €, 10.95 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 16:30 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена
252
пъти.
Площ:
50 m
2
Етаж:
3-ти от 4
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
02:07 ч., 21.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
02:07 ч., 21.05.2026
Описание на имота:
Двустаен апартамент в центъра на град Карлово, състоящ се от дневна с кухненски бокс, спалня и две тераси. Жилището е на трети етаж в саниран блок и се отдава под наем обзаведено.
Особености
Обзаведен
С гараж
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0882368969
Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Даниела Миланова
0882853164
Офис: КАРЛОВО
Още оферти от брокера:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Агенция:
АДРЕС КАРЛОВО
0893336518
В imot.bg
от 2015 г.
addresskarlovo.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО
Съгласявам се с
общите условия
и
политики за защита на личните данни
Дава под Наем 2-СТАЕН
област Пловдив, гр. Карлово
Център
Обява: 2c163965158858343
280 €
547.63 лв.
История на цената
(5.6 €, 10.95 лв./m
2
)
Не се начислява ДДС
0882368969
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
АДРЕС КАРЛОВО