Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Гео Милев
449 €
878.17 лв.

(7.24 €, 14.16 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 22:25 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 103 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Двустаен апартамент под наем , в близост до мол Сердика

Прогрес Имоти предлага под наем ,просторен апартамент с площ 62 кв.м, разположен на 2-ри етаж от 5, в добре поддържана сграда с асансьор, само на две минути пеша от мол Сердика.

Жилището е след ремонт и се отдава напълно обзаведено и оборудвано.
Състои се от:

светъл хол с удобна мека мебел, тераса;

отделен кухненски бокс с всички необходими електроуреди и оборудвания; спалня-обзаведена с тераса ;

баня с тоалетна;

коридор с огледало и вградена пералня .

Отопление: климатик .

Предимства:

топ локация , градски транспорт;

Свободен да се наема, готов за нанасяне;
Разполагаме с ключ.Може да се наеме веднага . Организираме огледи всеки ден, включително през почивните дни.
Тел.: 0885876862
За контакт:
0885876862
Агенция:
АГЕНЦИИ ИЗТОК - ОФИС ПРОГРЕС ИМОТИ
02/8701772, 0885/876 862;0885/607833
АГЕНЦИИ ИЗТОК - ОФИС ПРОГРЕС ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
progres.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Гео Милев, ул. ' 22-ри септември' 5
http://progressimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Гео Милев
Обява: 2c156277872860597

449 €
878.17 лв.
(7.24 €, 14.16 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Гео Милев

Виж още наеми от София или още Двустайни Апартаменти в София

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Гео Милев Наеми на Двустайни апартаменти