Дава под Наем 1-СТАЕН
град Плевен, 9-ти квартал
Ниската част
160 €
312.93 лв.

(4 €, 7.82 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:47 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 22 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
Партер от 1

Описание на имота:

Едностаен апартамент, на сутеренен етаж, на тихо и спокойно място в района на читалище 'Топалски'. Разпределение: спалня, малка кухня, баня и тоалетна заедно. Подовите настилки са ламинат и теракот. Жилището е с вътрешна топлоизолация и PVC дограма навсякъде. Напълно обзаведено с мебели и ел. уреди. Жилището се отдава дългосрочно! ОФЕРТА 2424 [email protected]
Особености
Обзаведен
Окабеляване
Интернет връзка
Контрол на достъпа
За контакт:
0899081091
Брокер:
Велислава Хинкова
0899 081 091
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТ КОНСУЛТ 13 ЕООД
0899 081 091
ИМОТ КОНСУЛТ 13 ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
imot_consult13.imot.bg
Адрес:
област Плевен, гр. Плевен, ул. Васил Левски 60, ет. 5, офис 15
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град Плевен, 9-ти квартал
Ниската част
Обява: 2b177926682397153

160 €
312.93 лв.
История на цената
(4 €, 7.82 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, 9-ти квартал, Ниската част

Виж още наеми от Плевен или още Едностайни Апартаменти в Плевен

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Плевен Наеми в 9-ти квартал Наеми на Едностайни апартаменти