Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Зона Б-19
550 €
1 075.71 лв.

(15.71 €, 30.73 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:26 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 69 пъти.
Площ:
35 m2
Етаж:
3-ти от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Стилно дизайнерско студио до Mall of Sofia и TELUS (Жилищен комплекс Авива)

Предлагаме под наем модерно и функционално обзаведено студио с отлична локация в центъра на София само на:
1 минута пеша от Lidl
7 минути пеша до площад Македония и сградата на TELUS
в близост до Mall of Sofia, спирки на градски транспорт, магазини, заведения и всичко необходимо за удобен градски живот.

Апартаментът е с дизайнерски интериор, изпълнен в модерен стил с внимание към всеки детайл. Пространството е отлично организирано и съчетава уют, функционалност и комфорт.

няма балкон
входна такса 35 евро/месец
интернет 10 евро/месец
един депозит + един наем при настаняване
свободен за нанасяне веднага

Подходящ за един човек или двойка, които търсят модерен и уютен дом в централната част на София.

Modern Designer Studio near Mall of Sofia & TELUS

Stylish and fully furnished studio apartment in a prime central Sofia location:
1 minute walking distance to Lidl
7 minutes walking distance to Macedonia Square and TELUS building
close to Mall of Sofia, public transport, shops and restaurants

The apartment features a modern designer interior with a cozy living area, separated sleeping space, fully equipped kitchen and elegant bathroom.

The property is equipped with:
dishwasher
washer-dryer