Дава под Наем 1-СТАЕН
град Стара Загора, МБАЛ Иван Рилски
190 €
371.61 лв.

(7.6 €, 14.86 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:01 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 19 пъти.
Площ:
25 m2
Етаж:
10-ти от 10

Описание на имота:

Отдавам под наем изцяло обзаведен апартамент с източно изложение и непосредствена близост до МБАЛ,,Св. Иван Рилски .
Налични са всички необходими електроуреди-хладилник, печка, пералня и климатик.
Апартамента се отдава дългосрочно.
При интерес се обадете на посочените телефони.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0879955589
Агенция:
РОЯЛС ЕСТЕЙТ
0883458093
РОЯЛС ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
royalsestate.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Хаджи Димитър Асенов 87, ет. 7, офис 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град Стара Загора, МБАЛ Иван Рилски
Обява: 2b177893648103061

190 €
371.61 лв.
История на цената
(7.6 €, 14.86 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, МБАЛ Иван Рилски

Виж още наеми от Стара Загора или още Едностайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Стара Загора Наеми в МБАЛ Иван Рилски Наеми на Едностайни апартаменти