Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
500 €
977.92 лв.

(12.5 €, 24.45 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:50 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 391 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Нова оферта под наем | Манастирски ливади Изток |

Нов, компактен и напълно оборудван апартамент в една от най-предпочитаните южни зони на София.

GALAXY PROPERTIES предлага уютен едностаен апартамент в модерна сграда на TOBO Group, въведена в експлоатация през 2022 г.

Основни параметри:
40 кв.м чиста жилищна площ
2-ри етаж
североизточно изложение
тераса
отопление и охлаждане на климатик
нов матрак
напълно обзаведен и готов за нанасяне

Жилището е обзаведено с внимание към удобството в ежедневието:

оборудвана кухня със съдомиялна
пералня със сушилня
всички необходими електроуреди
функционално и практично пространство

Сградата е нова, добре поддържана и разположена в район с бърз достъп до бул. България, Околовръстен път, магазини, заведения и градски транспорт.

Без домашни любимци

Подходящ за сам човек или двойка, които търсят ново жилище без компромиси.

Наем: 500 евро / месец

За информация и огледи:
Стойчо Иванов 087 664 6050
Валерий Денисенко 087 993 6269

За контакт:
0876646050
Агенция:
ГАЛАКСИ ПРОПЪРТИЙС
0878875585
ГАЛАКСИ ПРОПЪРТИЙС logo
В imot.bg от 2023 г.
galaxyproperties.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, ж.к. Стрелбище, ул. Мила Родина 36
http://www.galaxyproperties.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
Обява: 2b177876663090822

500 €
977.92 лв.
История на цената
(12.5 €, 24.45 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Манастирски ливади

Виж още наеми от София или още Едностайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Наеми Наеми в град София Наеми в Манастирски ливади Наеми на Едностайни апартаменти