Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Студентски град
385 €
752.99 лв.

(9.39 €, 18.37 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:30 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 120 пъти.
Площ:
41 m2
Етаж:
Партер от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

ВЪЗМОЖНИ ОГЛЕДИ ОТ 20.05!!!
ЕДНОСТАЕН апартамент под наем в кв. Студентски град, ул. Петър Увалиев.
Жилището е с удобно и функционално разпределение, състоящо се от обединено пространство с кухненски бокс и спалня, както и баня с тоалетна.
Намира се на изключително комуникативно място в един от най-предпочитаните райони за живеене и наемане от студенти. В непосредствена близост са разположени университети, супермаркети, заведения, фитнеси, аптеки и спирки на градски транспорт с бърз достъп до централната част на града.
Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими електроуреди за едно домакинство.
Разположен на партерен етаж в 6-етажна сграда, с излаз към вътрешен двор, осигуряващ спокойствие и допълнителен комфорт.
Подходящ както за студенти, така и за сам човек или двойка.
За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с отговорния брокер по офертата на телефон: 0896019999 - Виктория Радкова
Реф.номер: 135818
За контакт:
0896019999
Брокер:
Виктория Радкова
0896019999
Офис: ул. Промишлена 10 ет. партер
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЛАКАСА ИМОТИ
0896019999
ЛАКАСА ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
lacasaestates.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул. Промишлена 10, ет. партер
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град София, Студентски град
Обява: 2b177876540840754

385 €
752.99 лв.
История на цената