Дава под Наем 1-СТАЕН
град Враца, Център
320 €
625.87 лв.

(5.93 €, 11.60 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:45 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 40 пъти.
Площ:
54 m2
ТEЦ:
ДА

Описание на имота:

Предлагаме под наем уютен и светъл едностаен апартамент, разположен в централната част на Враца локация, която осигурява удобство, комуникативност и бърз достъп до всичко необходимо за ежедневието.
Жилището е функционално разпределено и създава усещане за комфорт и уют. Състои се от антре, баня с тоалетна, кухня с трапезария и страхотна гледка, както и просторна стая, обособена като спалня и всекидневна.
Апартаментът е светъл, приветлив и подходящ както за сам човек, така и за двойка, търсещи комфортен дом в сърцето на града. Локацията предлага спокойствие и удобство, като същевременно всичко необходимо е на пешеходно разстояние.
За повече информация и оглед, свържете се с нас: 0886997161
Особености
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0886997161

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ОЛИМПИЯ
0894 405 130
ОЛИМПИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
olimpia_vr.imot.bg
Адрес:
област Враца, гр. Враца, гр.Враца, ул.'Лукашов'10, офис 201
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град Враца, Център
Обява: 2b177866550348776

320 €
625.87 лв.
История на цената
(5.93 €, 11.60 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Враца, Център

Виж още наеми от Враца или още Едностайни Апартаменти във Враца

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Наеми Наеми в град Враца Наеми в Център Наеми на Едностайни апартаменти